pondělí 22 leden 2018
Text Size

Acer laserově „Predatoroval“

V jedné z pražských laserových „střelnic“ se včera večer konalo seznámení s produkty herní značky „Acer Predator“, která dnes zahrnuje stolní PC, notebooky, monitory a nejnověji i tablet. A brzy do portfolia přibude i speciální mobil! 

Foto: autor a Acer

 Acer Predator Tablet - další foto na redakčním Twwitteru (externí odkaz, nové okno).

Acer Predator - firemní stránky (čeština, nové okno, externí odkaz).

Acer Tablet Predator 8 nebo také Acer GT-810 či Acer Predator
GT-810. Acer zkrátka v názvech nezklame...

 

A nejen ten! Jak jsme se nedávno zmiňovali, v nejbližší době se očekává i příchod specializovaného projektoru (viz článek Acer Predator Projector – nové okno), který by měl posloužit opravdu náruživým hráčům.

Co se týče specializovaného herního tabletu (foto výše), ten se jmenuje Predator 8 a poprvé byl v Evropě k vidění na berlínském veletrhu IFA 2015 (viz náš článek „Hodně dobré vychytávky“ – nové okno).

Na osahání byl nyní čas (a klid) a pod článkem naleznete i pár obrazovek, které jsem pro vás z tabletu odchytil. A první dojmy?

Acer Tablet Predator 8 (9.900 Kč) výborně sedne do ruky, je tenký (9 mm, kartáčovaný hliník, 350 g), ale zkrutově odolný s výraznou hmatovou odezvou a čtveřicí jasně přiznaných reproduktorů v rozích (co jsem mohl posoudit, nezněly špatně).

Displej je opravdu výborný, byť lesklý s maximálními pohledovými úhly, úhlopříčkou 8" a rozlišením větším než Full HD (1.920 x 1.200 bodů). Zabudován už je operační systém Android 5.1 a procesor Intel Atom x7.

Acer Predator Projector na setkání k vidění nebyl, na živo tu byly zejména notebooky Predator 15, Predator 17, monitory Predator X34 a Predator Z35, a jedna herní stanice (Predator G6) na které se provozovaly automobilové závody.

Acer Tablet Predator 8 – domácí obrazovka.

 

Acer Tablet Predator 8 – aplikace MediaMaster pro obraz a zvuk. K dispozici je několik přednastavených režimů (vlevo), které jdou i upravit.

 

Acer Tablet Predator 8 – vynikající je správa baterie! Na „černou listinu“ podle všeho můžete zapsat aplikace, které vás zlobí, ale z nějakého důvodu je nechcete (nemůžete) odinstalovat. Ty by se pak neměly spouštět na pozadí a zatěžovat typicky baterii a datový provoz.

 

Číst 2889 krát Naposledy změněno čtvrtek, 10 prosinec 2015 03:39

1 komentář

  • Odkaz Komentáře Karel Nováček neděle, 24 leden 2016 23:28 napsal(a) Karel Nováček

    Neskutečně nadupaná věcička. Tak tohle chci a musím to mít:-) Acer boduje... Jsou první, kdo pochopil jaký je potenciál v segmentu herních zažízení. To, že ACER přišel s celým portfoliem herních produktů je prostě trefa do černého...

Zanechat komentář

Veškeré vulgární, urážlivé a nesouvisející komentáře nebo komentáře v rozporu se zákony ČR budou smazány! Komentáře nelze využít jako reklamu na jakoukoli výdělečnou činnost bez svolení autora webu. Autor webu si vyhrazuje právo na upravení, případně odstranění komentářů porušujících pravidla i na odstranění komentářů bez udání důvodu.