Vytisknout tuto stránku

Evolveo DoorPhone AHD10 a DoorPhone 10-2W umí otevřít i dveře. A třeba i dvoje

Dvě, resp. tři sady domácích videotelefonů prý kompletně připravené na montáž u vás doma uvádí česká společnost Evolveo. Ovládat se dají i přes aplikaci v mobilu (Smart Life či Tuya Smart). Foto: Evolveo

A co tu máme? AHD10 (foto v úvodu a níže) ve dvou barevných provedeních (černá, černo-stříbrná), dále DoorPhone 10-2W a také jeho dvoumonitorovou variantu DoorPhone 20-2W (foto na konci článku). Všechny používají kameru s rozlišením Full HD a infračervený náhled, resp. přísvit, a liší se propojitelností, stupněm krytí (co to je) a také provozními podmínkami. Při události vás upozorní a případně umožní i komunikaci. Se zabudovaným elektronickým zámkem pak můžete na dálku otevřít i dveře.

K TÉMATU:

 

Evolveo DoorPhone AHD10 - zvonek.

Evolveo DoorPhone AHD10 (5.690 Kč): venkovní jednotka s kamerou a úhlem záběru 70°, detektor pohybu a noční vidění, krytí IP44, provozní teploty -20 až +50 °C. Dotykový monitor (26 cm – 10,1"), interkom, čipy RFID, záznamy na paměťovou kartu (až 256 GB). Monitor poslouží i jako fotorámeček k zobrazení počasí, možnost připojení až čtyř monitorů a dvou venkovních jednotek.

 

Evolveo DoorPhone 20-2W - sada pro dvě domácnosti.

Evolveo DoorPhone 20-2W (9.290 Kč): varianta pro dvě domácnosti. Venkovní zvonek s dvojitým tlačítkem (krytí IP65), čtečka RFID, infračervený přísvit, dva vnitřní dotykové monitory připojitelné k Wi-Fi (26 cm, 10,1", nezávislé fungování), interkom i mezi domácnostmi. Rozsah provozních teplot -10 až +60 °C, záznamy z kamer lze ukládat i na paměťovou kartu (až 128 GB). Ve spojení s externě napájeným elektromagnetickým zámkem otevírání dveří pro až 500 přístupových karet, připojení max. dvou zámků.

Evolveo DoorPhone 10-2W (7.990 Kč): varianta pro jednu domácnost.

 

Číst 9 krát Naposledy změněno úterý, 17 červen 2025 16:40