úterý 1 prosinec 2020
Text Size

Bude nová Evolveo FlyMotion D1 lepší, než D2? Snad uvidíme…

Po předražené a nepříliš funkční Evolveo FlyMotion D2, kterou jsem nakonec raději ani netestoval a vrátil ji, uvádí český výrobce výrazně levnější (499 Kč) a nepatrně omezenější verzi D1. Foto: Evolveo.

 

I ta má ale také mít „myšový“ kurzor přes gyroskop a na druhé straně dálkového ovladače  QWERTY klávesnici. Jak vidíte ze snímku níže, má obvyklé čtyři řady tlačítek, samostatná numerická řada chybí. Celkově má být dispozici 57 tlačítek

Odlišovat se má v tom, že má pouze jedno programovatelné tlačítko (přes infra) a nemá sluchátkový konektor. Tedy alespoň podle specifikací na stránce výrobce. Jinak D1 stále pracuje na frekvenci 2,4 GHz přes USB adaptér, má podporu ovládání hlasem přes Google Assistant, což je u nás stále v podstatě k ničemu, a pohání ji vestavěný akumulátor Li-Ion dobíjitelný přes zastaralé microUSB.

Ovladač typu AirMouse je, podle Evolveo, určen pro boxy s Androidem, nejrůznější Mini PC a chytré televizory a také projektory a počítače typu HTPC a All in one PC/TV. Podporovány jsou operační systémy Android, Windows a Linux.

Rozměry Evolveo FlyMotion D1 jsou 158 x 55 x 17 mm, hmotnost 87 g.

 

 

Číst 223 krát Naposledy změněno pondělí, 10 srpen 2020 14:52