pondělí 22 leden 2018
Text Size

Google prudí

Přiznám se dobrovolně, že mě tahle firma už přestává bavit. Otravuje svými hlášeními kudy chodí, chce po nás informace na které nemá nárok a neustále nás k něčemu nutí, a to na všech možných platformách. 

Grafika: autor

 

Google prudí a vidím to všude kolem sebe. Když si zapnu počítač, na kterém jsem po problémech s vymazáním dat zlikvidoval Chrom, když si zapnu televizor s Androidem, který mám na test a který pracuje jako „inženýrský vzorek“ a nikoli prodávaný kus, když chci udělat něco tak prostého, jako ohodnotit aplikaci v mobilu.

Vedle toho mi pomalu rok není schopen odpovědět prostý dotaz na kódování Youtube, likviduje podporu této aplikace u tři roky starých televizorů a ještě více let mění mapu mé ulice!

Hádám už nějakých pět…

Google jde do kytek a je jen otázkou času, kdy přijde o trh s mobily a objeví se jiný vyhledávač, který to bude dělat lépe a radostněji.

Než se opět zkazí…

 

P. S. „Připomenutí ohledně ochrany soukromí“, které vidíte na úvodním obrázku, jsem odsouhlasil třikrát…

 

Google tě vidí! Čtečka s elektronickým inkoustem.

 

Ohodnocení aplikace na mobilu (přihlášen jsem byl do Google Play/Store), aneb Že bychom vás k tomu Google+ nedokopali?

 

Google tě vidí! Televizor Sony – opět jsem byl před tím přihlášen do Google Play/Store.

 

 

Obrázek nahoře i dole: Webový prohlížeč Firefox pod Windows 8. A tohle jsem odsouhlasil několikrát…

 

Číst 3333 krát

Zanechat komentář

Veškeré vulgární, urážlivé a nesouvisející komentáře nebo komentáře v rozporu se zákony ČR budou smazány! Komentáře nelze využít jako reklamu na jakoukoli výdělečnou činnost bez svolení autora webu. Autor webu si vyhrazuje právo na upravení, případně odstranění komentářů porušujících pravidla i na odstranění komentářů bez udání důvodu.