pondělí 22 leden 2018
Text Size
TESTY

TESTY (70)

testy, recenze, minirecenze, srovnání, zkrátka vlastní pohled na věc

Telefon pro každého, kdo touží po „velkém pádlu“, nemá na něj moc peněz, ale chce co nejvíce muziky, tedy co nejlepší kombinaci cena/výkon.  Foto: autor a Energy Sistem

Na svítící bezdrátové reprosoustavě řešené à la plechovka od piva si můžete pustit méně, či více zběsilou světelnou show, vyhrávat přes ní z mobilu nebo ji prostě použít jako MP3 přehrávač. Stačí jen zastrčit paměť… 

Foto: autor, Trust Urban

Na počítače typu all-in one, tedy „všechno v jednom“, jsem měl vždy slabost. Nabídnou totiž PC v úsporném formátu a ještě můžete využít monitor jako takový. Tento je vlastně malá „televize“ s dotykovou obrazovkou. 

Foto: Acer a autor

Tahle čtečka s elektronickým inkoustem a osvětlením LED se opravdu povedla. Výrobce sice uvádí omezenější kompatibilitu, ale ta se v praxi naštěstí nepotvrdila. 

Foto: autor a Energy Sistem

Nazývat věci pravými jmény se dnes moc nenosí. Faktem ale je, že uživatelské rozhraní Lenova má své mouchy, což je ovšem bohapustý eufemismus. Ale je systémové! Vadí mi totiž neustále to samé... 

Foto: autor a Lenovo

Levné „osmi jádro“? To už není protimluv a tenhle pětipalcový mobil to dokazuje. Je příjemně tenký, vysoce kompatibilní a v ceně dostanete ochrannou folii a čtyři kryty zadní strany. A co za to? 

Foto: autor a Iget

AKTUALIZOVÁNO  Vlastně jde o balení zmiňovaného tabletu a USB klávesnice F7B dodávané zároveň v apartním obalu do kterého Iget Smart jednoduše zasunete. Musím říci, že celek působí podstatně dráž než na kolik skutečně stojí! 

Foto: autor a Iget

Společným znakem obou mobilů není jen podobná cena, ale i schopnost využívat datové sítě čtvrté generace LTE a také odolné sklo, či spíše plastsklo, Gorilla Glass 3 kryjící LCD displej typu IPS. 

Foto: Acer a LG

Elegantní věcička s aktivním hybridním reproduktorovým systém je opravdu ojedinělá. A nejen zabudovanými eletrostatickými reproduktory, ale i tím, že jsou rozebíratelné, resp. odklopitelné. 

Foto: autor a BenQ

Malý odolný flash disk se solidní kapacitou není na první pohled nijak levný. Nic k němu ale nepotřebujete, protože kabel USB 3.0 je jeho součástí, a odolnost je myslím solidní! 

Foto: autor a Freecom