čtvrtek 3 prosinec 2020
Text Size

Dnes na Filmboxu v premiéře startuje populární seriál Zasvěcený

UVNITŘ RECENZE: Turecká novinka zaměřená na boj s organizovaným zločinem patřila k nejpopulárnějším pořadům hned po zveřejnění v letech 2016 a 2017. Odvysíláno bylo celkem 39 dílů. Foto: Filmbox

 

Úspěšný seriál (imdb.com 8/10) si už našel diváky ve více než 100 zemích světa a nyní se na něj budou moci, samozřejmě v dabingu, podívat i diváci v Česku a na Slovensku. Jde o příběh Sarpa (Cagatay Ulusoy), který se chce stát policistou, ale kterého bezdůvodně vyhodí těsně před promocí, a to i přesto, že je nejlepším v ročníku.

ČTĚTE TAKÉ: Podzimní seriálová dramata: HBO přinese Vlast a Medvědín, Skylink 7 politický thriller Černý baron

Nové díly se budou vysílat každé úterý na stanici FilmBox s reprízou ve čtvrtek a promítat se budou vždy dva za sebou. A jak bylo řečeno, začíná se už dnes, a to v 17:10 hod.

Po třech zhlédnutých dílech: Seriál netrpí klasickými klišé typu policie vs. mafie a základ sám o sobě představuje docela dobrý nápad a pro nás také zajímavou sondu do naprosto odlišného prostředí. Drama je notně kořeněné místními reáliemi a i když je provedení trochu jednodušší a přímočařejší, než ve špičce žánru (např. Gomora), určitě stojí za to ho zhlédnout. Vše jen kazí občasná až telenovelová hudba, která seriál tlačí trochu někam jinam, až si našinec říká, že by z těch 8/10 přece jen něco ubral.

 

Číst 156 krát Naposledy změněno pondělí, 05 říjen 2020 20:09