pátek 9 červen 2023
Text Size

TCL MoveTime Family Watch 2: chytré hodinky pro předškolní děti

Na český trh uvedené hodinky dokáží monitorovat polohu dítěte a zobrazit ji na mobilu rodičů. Novinka pracuje s datovým připojením typu 4G/LTE. Foto: TCL Communication

Hodinky (3.499 Kč) prodávané v modré a růžové barvě zvládají videohovor, obousměrné telefonování, posílání zpráv a mají také funkci SOS. Propojit je, podle výrobce, lze s jakýmkoli chytrým telefonem s operačním systémem Android nebo iOS, přes aplikaci TCL Connect. Hodinky jsou určeny pro děti od 4 do 7 let a jejich hlavní předností má být neustálé propojení s mobilem rodiče.

K TÉMATU: Dětské hodinky Lamax BCool s řadou ciferníků

TCL MoveTime Family Watch 2 mají displej s úhlopříčkou 3,9 cm (1,54"), vestavěnou kameru a vyrobeny jsou z odolných materiálů. Nabízejí stupeň krytí IP65 (co to je), pryžový řemínek jde odepnout a v případě potřeby vyměnit. Také vzhled ciferníku můžete upravit a v aplikaci lze dítěti vymezit zónu, kterou pokud opustí, jste na to upozorněni. Díky historii sledování polohy se rovněž můžete podívat, kde se během dne dítě pohybovalo a je také možné sdílet polohu v reálném čase.

Hodinky jsou lokalizované do češtiny a potřebují ke své funkci nanoSIM s aktivním datovým i hlasovým tarifem, deaktivovaným kódem PIN a zmiňovanou aplikaci TCL Connect. Jejich výdrž je udávána na až dva dny provozu, dobití na dvě hodiny.

Další parametry: GPS, A-GPS, Beidou, Glonass, G-senzor, Wi-Fi 4 (2,4 GHz) a Bluetooth 4.2. Akumulátor LiPo, 850 mAh. Některé funkce: akcelerometr, skupinový chat, pravidelné vypínání, režim škola, krokoměr.

 

Číst 405 krát

Zanechat komentář

Veškeré vulgární, urážlivé a nesouvisející komentáře nebo komentáře v rozporu se zákony ČR budou smazány! Komentáře nelze využít jako reklamu na jakoukoli výdělečnou činnost bez svolení majitele webu. Majitel webu si vyhrazuje právo na upravení, případně odstranění komentářů porušujících pravidla i na odstranění komentářů bez udání důvodu.