pátek 19 červenec 2024
Text Size

Kombinovaná horkovzdušná fritéza Cuisinart TOA60E zvládá páru i nahřátí za 90 s

U nás prakticky neznámá značka, která před nedávnem vstoupila i na náš trh, má v tomto výrobku nabídnout kompaktní troubu s výše uvedenou funkcí doplněnou, mimo jiné, o parní hrnec. Foto: Basys

Kompaktní stolní trouba (7.790 Kč, záruka 36 měsíců) je určena pro malé domácnosti, vnitřní objem je 17 litrů, rozměry dovozce nesdělil a nebyly k dispozici ani na webu výrobce. Podle zaslané tiskové zprávy v ní připravíte například celé kuře, klasické pečené maso, francouzské brambory, zapečené těstoviny, pizzu (až 30 cm), řízky, hranolky, toasty či panini, ale také grilovaného lososa nebo zeleninu a sladké dezerty. K dispozici je horký vzduch, pečení, gril, zapékání, speciální program pro toasty, včetně určení míry propečení, a udržování teplého či ohřev studeného jídla.

K TÉMATU:

Ovládání zajišťují čtyři voliče jimiž upravujete funkce trouby a teplotu mezi 90 a 230°C, je tu také až 60minutový časovač, velmi rychlé předehřátí (90 s) a prý také o až 30 % rychlejší pečení.

Plechy a pekáče lze v troubě umístit ve dvou výškách, rovnoměrné proudění vzduchu má dovolit současnou přípravu jídla i přílohy. Vnitřek i veškeré příslušenství je z nepřilnavého materiálu, součástí dodávky je koš na smažení (25 cm x 29 cm), rošt a plech na pečení.

 

Číst 604 krát Naposledy změněno středa, 29 listopad 2023 05:19

Zanechat komentář

Veškeré vulgární, urážlivé a nesouvisející komentáře nebo komentáře v rozporu se zákony ČR budou smazány! Komentáře nelze využít jako reklamu na jakoukoli výdělečnou činnost bez svolení majitele webu. Majitel webu si vyhrazuje právo na upravení, případně odstranění komentářů porušujících pravidla i na odstranění komentářů bez udání důvodu.