pátek 14 červen 2024
Text Size

Flex, aneb Po dlouhý době konečně zase pořádnej technologickej orgasmus!

Tohle s žádným obyčejným telefonem nezažijete! Zapomeňte na Samsung Galaxy S4, zapomeňte na Apple iPhone. LG Flex je pocitově o třídu jinde! 

Foto: archiv autora

 

O třídu jinde a vlastnostmi povětšinou na špici. No dobře – má „jen“  displej s rozlišením HD Ready, jak někteří rádi podotýkají, ale komu to vadí? Mně rozhodně ne!

Na tiskové konferenci na počátku února (viz zde – odkaz se otevírá do nového okna) Flex rozhodně uchvátil a i když se tentokráte nekonala ani soutěž, což bych při události takovéhoto významu rozhodně očekával, více mi vadilo, že se oficiálně prezentovaly věci, které nejsou až tak důležité. Ne pro technicky orientovaného člověka nadšeného novými technologiemi jako jsem já. 

Poté, co jsem si důkladně prostudoval materiály, a také pohovořil se znalým technikem, na kterého má LG nepochybné štěstí, vyplavaly na svět mnohem důležitější vlastnosti, než je samoopravující se lak.

Pro budoucího šťastného majitele (já si ho bohužel dovolit nemohu) bude důležitější odolné „sklo“ Gorilla Glass (spíše jde o plast…), natáčení do Ultra HD a po testu, který si můžete přečíst zde (odkaz se otevírá do nového okna), i evidentně lepší zvukové vlastnosti. Zkrátka díky zahnutí vás druhá strana slyší lépe. Alespoň mně to bylo několikrát zdůrazněno, protože občas slýchám: „mluv do mluvítka“. Jako by se dalo mluvit někam jinam…

Jak vidíte, do LG Flex jsem se jednoduše zamiloval a přiznám se dobrovolně, že mě od doby Samsung Galaxy S2 žádný telefon tak u srdce nevzal. Bohužel nemám s mobily této značky žádné velké zkušenosti, abych mohl hodnotit produkci obecně. Mohu ale prohlásit toto: pokud toužíte po rozměrném Samsungu nebo Applu, nebudu vám to vymlouvat. Před tím se ale určitě běžte podívat na Flex.

Uvidíte, že toho nebudete litovat!

 

– 5. 2. 2014

 

 

Číst 8650 krát Naposledy změněno úterý, 10 červen 2014 04:42

Zanechat komentář

Veškeré vulgární, urážlivé a nesouvisející komentáře nebo komentáře v rozporu se zákony ČR budou smazány! Komentáře nelze využít jako reklamu na jakoukoli výdělečnou činnost bez svolení majitele webu. Majitel webu si vyhrazuje právo na upravení, případně odstranění komentářů porušujících pravidla i na odstranění komentářů bez udání důvodu.