středa 22 září 2021
Text Size

V Evropě, včetně Česka a Slovenska, startuje videotéka Sony Bravia Core

AKTUALIZOVÁNO, UVNITŘ SEZNAM TV: Skoro klasické VoD se vším všudy, tedy on-line videotéka, startuje, podle aktuálního oznámení, s neuvěřitelnou kvalitou datového toku. Kam se hrabou třeba Amazon, HBO nebo Netflix. Foto: autor

AKTUALIZOVÁNO, 8. 4. 2021: k dispozici už je asi 100 titulů s českým a slovenským dabingem a/nebo titulky.

 

S datovým tokem až 80 Mb/s přichází firemní videotéka vytvořená ve spolupráci se Sony Pictures Entertainment (SPE) určená pro televizory Sony Bravia XR.

 

ČTĚTE TAKÉ: Jaká je videotéka Sony Bravia Core? Článek o krátkém osahání služby...

 

Na výběr je zhruba 300 titulů, včetně filmů Venom, Peter Rabbit, Krotitelé duchů, Blade Runner 2049 a Jumanji: The Next Level, které platíte tzv. kredity. Při zakoupení televizoru A90J a Z9J jich máte deset, u ostatních modelů Bravia XR pět. Ohlašovaná kvalita  snímků je Ultra HD (4K) s HDR, datový tok až 80 Mb/s, prostorový zvuk.

 

 

Dočasný přístup k obsahu mají – na 24 měsíců – majitelé televizorů  Sony A90J a Sony Z9J, předplatné zdarma na 12 měsíců je pak určeno pro přijímače A80J, A83J, A84J, X95J, X90J, X92J, X93J a X94J.

Komentář autora: shodou okolností testuji televizor Sony XR-55A90J z roku 2021 (recenze v přípravě), takže jsem službu vyzkoušel a zprávu chystám. Jinak pracovala parádně, obsah v češtině nebo slovenštině (dabing, titulky) jsem však nenašel. Zprávy zatím říkají „momentálně nic nevíme…“.

 

Číst 271 krát Naposledy změněno pátek, 09 duben 2021 10:15

Zanechat komentář

Veškeré vulgární, urážlivé a nesouvisející komentáře nebo komentáře v rozporu se zákony ČR budou smazány! Komentáře nelze využít jako reklamu na jakoukoli výdělečnou činnost bez svolení majitele webu. Majitel webu si vyhrazuje právo na upravení, případně odstranění komentářů porušujících pravidla i na odstranění komentářů bez udání důvodu.