pátek 14 červen 2024
Text Size

Další streamovací služba se jmenuje SkyShowtime. Určena je pro vybrané trhy Evropy, včetně nás

Společnosti Comcast a Viacom CBS představily on-line video službu, která bude postupně spuštěna ve více než dvaceti zemích, včetně střední a východní Evropy. Foto: SkyShowtime

Společnosti Comcast Corporation a Viacom CBS oznámily spolupráci jejímž cílem je zavedení nové streamovací služby VoD, konkrétně SVoD (Subscription-based VoD, tj.  předplatitelská), která hodlá nabízet obsah na vyžádání pro více než 90 milionů domácností. Má zahrnovat pořady všech žánrů, včetně těch pro děti a rodiny, ze stanic NBC Universal, Nickelodeon, Paramount Pictures, Paramount+, Peacock, Showtime, Sky a Universal Pictures.

ČTĚTE TAKÉ:

 

Spuštění služby je plánováno na rok 2022 a termín závisí na schválení regulačních úřadů v příslušných zemích. Konkrétně půjde například o Českou republiku a Slovensko, dále pak o Chorvatsko, Dánsko, Nizozemí, Polsko, Španělsko a Švédsko.

Partnerství má být realizováno formou joint venture společností Viacom CBS a Comcast, s rovnoměrným podílem investic a společným řízením.

 

Číst 1537 krát Naposledy změněno úterý, 06 září 2022 07:55

Zanechat komentář

Veškeré vulgární, urážlivé a nesouvisející komentáře nebo komentáře v rozporu se zákony ČR budou smazány! Komentáře nelze využít jako reklamu na jakoukoli výdělečnou činnost bez svolení majitele webu. Majitel webu si vyhrazuje právo na upravení, případně odstranění komentářů porušujících pravidla i na odstranění komentářů bez udání důvodu.