sobota 15 srpen 2020
Text Size

Designový Samsung The Serif je ke koupi v bílé a modré ve třech úhlopříčkách

Nabídku neobvyklých televizorů na českém a slovenském trhu rozšířil The Serif s podlahovým stojanem v ceně i když ho můžete umístit i na skříňku. Nejvíce se mu ale líbí právě v prostoru. Foto: Samsung

 

Jedinečné řešení rámu ve tvaru písmene I (à la traverza s profilem „í…“), se samo o sobě dá umístit na zem, na poličku nebo třeba na vyhrazené místo v knihovně. Pokud k němu přišroubujete dodávané nožičky, máte podlahové řešení jako vyšité a dobře je to vidět v recenzi loňského modelu The Serif 2019, kterou jsem psal pro Televizní web.

K TÉMATU: Recenze Samsung Serif 2019 (externí odkaz)

Samsung sice v oficiální tiskové zprávě uvádí, že „Horní část televizoru pak může sloužit jako podložka pro květináč či vázu…“, ale něco takové může téhle nádherné designovce udělat jen barbar. Nemluvě o tom, že nahoře je ploška na připojení mobilu přes NFC a samozřejmě i proto, že není nejlevnější…

  • Samsung The Serif QE43LS01T (2020) – 29.990 Kč, 109 cm
  • Samsung The Serif QE49LS01T (2020) – 32.990 Kč, 124 cm
  • Samsung The Serif QE55LS01T (2020) – 37.990 Kč, 140 cm
Elegance v prostoru pro ty, kteří mají cit pro design a pochopitelně se jim takovýto televizor hodí i do interiéru.

 

Televizory mají obrazovku LCD QLED, tedy to nejlepší, co Samsung nabízí, rozlišení Ultra HD (4K), kompletní tunerové osazení, HbbTV 2.0.1 (jste připraveni na budoucnost) a podporu obsahu s vysokým dynamickým rozsahem HDR v podobě HDR10, HDR10+ a HLG.

Technologie NFC (viz Co to je...) pak dovolí propojit televizor s mobilem natolik, že na něm – přes aplikaci SmartThings – můžete pouštět jak muziku, tak video. Zabudováno je Bluetooth Audio (4.2), Wi-Fi 5 a všechny úhlopříčky jsou dodávány v ekologickém balení, které musí nutně potěšit každého rozumně smýšlejícího člověka. (Více v článku na Televizním webu...).

Z naprosto parádního kartónového balení televizoru uděláte třeba toto…

 

Jak vidíte doby, kdy platilo, že designový televizor je zároveň také funkčně omezeným televizorem jsou dávno za námi a osobně očekávám, že bude minimálně stejně dobrý, jako loňský model se kterým jsem byl po vyzkoušení velmi spokojen.

Doufejme, že na recenzi dorazí i tento…

 

Číst 161 krát Naposledy změněno pondělí, 15 červen 2020 13:01
Pro psaní komentářů se přihlašte