pátek 14 červen 2024
Text Size

Digirevue doporučuje: Nejlepší výrobky roku 2014 

Před koncem roku se sluší bilancovat. A protože jsem letos recenzoval nebývalé množství nejrůznějších zařízení, přičemž řada z nich se stále ještě prodává, připravil jsem pro vás malý přehled těch nejlepších, které mohu osobně doporučit.  

Foto: archiv autora

 

V přehledu najdete opravdu jen ty nejlepší výrobky, ať už jsem je testoval pro digizone.cz, pro stále ještě oficiálně nespuštěnou digirevue.cz (jen ty oceněné logem „digirevue doporučuje“), či pro nějaký jiný webový či papírový časopis. 

 

 

Pro snazší přehled jsem je rozdělil do jednotlivých kategorií a pokud to jde, přidal i webový odkaz na němž se dozvíte víc, resp. na němž je přímo samotný test. Některé odkazy jsou směrovány na externí PDF, což se týká papírového časopisu Inspirace Euronics, který je zdarma k dostání v síti elektroprodejen Euronics.

A ještě poznámka: odkazy se vždy otevírají do nového okna.

 

 

Chronos Miniboom.

 

Audio a video

Freecom Tough Speaker je maličkatý reproduktor v odolném provedení určený například i do sprchy či k vaně (test digirevue.cz).

GoPro HD Hero3+ Black Edition – lehká outdoorová kamera natáčející do Ultra HD (papírový čtvrtletník Inspirace Euronics, 2/2014, PDF, externí odkaz).

Chronos Miniboom – stereo reproduktor k mobilu, tabletu nebo i k notebooku pracující přes Bluetooth a vybavený i NFC (test a srovnávací test digirevue.cz), srovnání s Logitech X100 je zde.

Logitech Bluetooth Audio Adapter poslouží k napojení například mobilu na vaše domácí kino či zesilovač (test digirevue.cz). 

Panasonic SC-HTB580EG – parádní zvuková lišta nejen k televizoru (test digirevue.cz).

Urban Revolt Fenix Wireless jsou bezdrátová (ale i drátová) sluchátka s hutnými basy a funkcí hands-free (test digirevue.cz).

 

Nikon D3300.

 

Fotoaparáty

Nikon D3300 (viz foto) – výborně navržená zrcadlovkou pro začátečníky, kteří se chtějí něco naučit a někam posunout (papírový čtvrtletník Inspirace Euronics, 1/2014, PDF, externí odkaz).

 

LG G3.

 

Mobilní telefony

Acer Liquid E3 (Acer E3, Acer E380) představuje kvalitní telefon za výbornou cenu s podporou zvuku v dts (test digirevue.cz).

Acer Liquid Z4 (Acer Z4, Acer Z160) je levný a navíc malý, což je dnes skoro zázrak (test digirevue.cz). 

Alcatel OneTouch 7041D Pop C7 Dual SIM (Alcatel OT 7041D, Alcatel OT Pop C7, Alcatel Pop C7) rozměrný a levný telefon (papírový čtvrtletník Inspirace Euronics, 2/2014, PDF, externí odkaz, a test digirevue.cz).  

LG G3 (foto výše) – telefon nejvyšší třídy s výbornou cenou (test digirevue.cz).

LG L9 II (srovnání s Huawei G700 je zde) nabízí průhledné ovládání bez zbytečných specialit a pokusů, navíc je vysloveně do dlaně (srovnávací test digirevue.cz).

 

Acer R13 Convert.

 

Notebooky

Acer Aspire R13 Convert (viz foto) – unikátní konvertibilní notebook lehké, ale robustní konstrukce s otočným displejem. (test v přípravě pro digirevue.cz). 

Lenovo IdeaPad G50-30 je levný notebook s displejem o úhlopříčce 39,6 cm, tj. 15,6" (papírový čtvrtletník Inspirace Euronics, 3/2014, PDF, externí odkaz).

 

Logitech Mouse M560.

 

Příslušenství a specialitky

Alcatel BoomBand – levný a šikovný sportovní náramek s upozorněním na příchozí hovor (test digirevue.cz).

Freecom mSSD – nádherně provedený USB flash disk s velice malými rozměry (test digirevue.cz).

Freecom Tough Drive SSD je odolnou variantou SSD flash disku, který má navíc zabudovaný i USB kabel (test digirevue.cz).

Kingston DataTraveler microDuo – maličkatý USB flash disk s rozhraním Micro USB určený jak k napojení na počítač, tak pro přímé napojení na mobil či tablet (test digirevue.cz).

Logitech Mouse M560 (viz foto výše) – kvalitní myš pro náročné či často „myšově pracující“ (papírový čtvrtletník Inspirace Euronics, 1/2014, PDF, externí odkaz). 

Powerguy Chronos (Chronos Powerguy) je energetická banka, kterou dobijete typicky mobil či tablet a navíc je stohovatelná (test digirevue.cz).

Skinzone ScreenShield – tato česká značka vyrábí fólie na displej a také fólie ozdobné, třeba na zadní část LCD notebooku (test digirevue.cz).

 

Lenovo Yoga Tablet 2.

 

Tablety (i telefono-tablety, phablet, phoblet)

Ainol Numy 3G Sword – tablet s telefonem za velice příjemnou cenu (test digirevue.cz).

Alcatel Onetouch Pop 8S – tablet s podporou dat přes LTE ze kterého můžete i telefonovat (test digirevue.cz).

Gogen TA 8500 Quad Tablet představuje levnou a univerzálně použitelnou věcičku (papírový čtvrtletník Inspirace Euronics, 1/2014, PDF, externí odkaz).

Lenovo Yoga Tablet 2 (viz foto výše) – tablet s unikátním stojánkem díky kterému se s ním pracuje pohodlněji (papírový čtvrtletník Inspirace Euronics, 4/2014, PDF, externí odkaz, a test digirevue.cz). 

LG Flex (LG G Flex, LG D958) – prohnutá kombinace telefonu a tabletu (test digirevue.cz).

 

Panasonic TX-55AX630.

 

Televizory 

Gogen TVL 40147 Web nabízí přesně to, co říká titulek článku, tedy za málo peněz hodně muziky (testováno pro digizone.cz).

Gogen TVL 42248 Web je cenově atraktivní televizor s funkcí převzetí obrazu na tablet či mobil (testováno pro digizone.cz).

Hyundai LLF 22924 DVDCR – malý a levný televizor s DVD přehrávačem třeba na chatu nebo do dětského pokoje (testováno pro digizone.cz).

LG 55UB820V – svižně reagující přístroj s kvalitním převodem z nízkého rozlišení (testováno pro digizone.cz).

Panasonic TX-47AS740 – výborný televizor střední třídy (testováno pro digizone.cz).

Panasonic TX-50AX800E – naprostá špička v Ultra HD televizorech nabízející výborný obraz ze všech zdrojů (testováno pro digizone.cz).

Panasonic TX-55AS800 – televizor nejvyšší třídy se zdvojenými tunery (testováno pro digizone.cz).

Panasonic TX-55AX630 (foto výše) – levný a povedený přístroj s rozlišením Ultra HD fungující v podstatě jako „UHD monitor“ (testováno pro digizone.cz). 

Philips 55PFS8209 (foto v úvodu článku) – televizor postavený na operačním systému Android s tím nejnádhernějším designem jaký jsem kdy viděl (test v přípravě pro digizone.cz).

Samsung 40H6270 představuje slušný televizor pro nenáročné (testováno pro digizone.cz).

Sencor SLE 3281M4 – nejlevnější chytrý televizor na trhu (testováno pro digizone.cz).

Toshiba 40L2454D –  v době testu drahý, ale za současnou cenu výborná nabídka pro každého (testováno pro digizone.cz).

 

 

 

Číst 5752 krát Naposledy změněno středa, 07 leden 2015 11:01

Zanechat komentář

Veškeré vulgární, urážlivé a nesouvisející komentáře nebo komentáře v rozporu se zákony ČR budou smazány! Komentáře nelze využít jako reklamu na jakoukoli výdělečnou činnost bez svolení majitele webu. Majitel webu si vyhrazuje právo na upravení, případně odstranění komentářů porušujících pravidla i na odstranění komentářů bez udání důvodu.